Masaże

Jednym ze znakomitych sposobów odprężenia się po długim, ciężkim dniu lub intensywnym treningu jest masaż. Rozluźnia on napięte mięśnie, relaksuje całe ciało i wprowadza masowanego w dobry nastrój.

Dobrze wykonany masaż usunie z mięśni napięcie spowodowane nerwami, wysiłkiem fizycznym czy stresem, dzięki czemu będziemy mogli się nie tylko zrelaksować, ale przede wszystkim wyciszyć.

Podczas masażu pobudzony zostaje również układ krwionośny i limfatyczny, przez to szybciej pozbywamy się toksyn, ujędrniamy i uelastyczniamy skórę oraz wzmacniamy odporność.

Masaże pomagają w wszelkiego rodzaju stanach bólowych po ciężkiej pracy fizycznej oraz długotrwałej pracy siedzącej, która mocno obciąża kręgosłup.

W Hotelu Podium i CDS Diagnostix dysponujemy dwoma pomieszczeniami przeznaczonymi do masażu, dzięki czemu z usług masażystów mogą korzystać w jednym czasie dwie osoby.

Masaże

Masaż klasyczny / relaksacyjny

...to zabieg relaksujący i leczniczy. Rozluźnia napięte mięśnie i pozwala ukoić nerwy. Masaż klasyczny połączony z równoczesną aromaterapią i muzykoterapią jest pomocny w łagodzeniu takich dolegliwości jak napięcie psychiczne, skurcze mięśniowe, bóle stawów i mięśni napięciowe bóle głowy i inne.

Czas trwania: 30 minut - cena: 90,00 zł
Czas trwania: 60 minut - cena: 150,00 zł
 

Masaż relaksacyjny świecą / gorącymi olejami

Czas trwania: 60 minut - cena: 180,00 zł
 

Masaż sportowy (treningowy / powysiłkowy)

... jest doskonałym uzupełnieniem odnowy biologicznej dla osób aktywnych. W przeciwieństwie do zabiegów klasycznych, te wykonywane są z większą siłą i mocą, a przez co nie zawsze należą do bezbolesnych i relaksacyjnych.  Specjalista uwolni ciało od powstałych napięć, zidentyfikuje obszary, które należy rozluźnić czy też, jakie trzeba wzmocnić, a przez co da szansę na ograniczenie możliwość powstania przeciążeń, które w przeciwnym razie mogą rozwinąć się w kontuzję. Udowodniono, że tego typu regularne dbanie o układ ruchu jest doskonałym elementem regeneracyjnym i przede wszystkim daje szansę na zwiększenie wydajności trenowanego organizmu.

Czas trwania: 30 minut - cena: 100,00 zł
Czas trwania: 60 minut - cena: 160,00 zł

W gabinecie masażu DIAGNOSTIX zapewniamy:

ręczniki
bieliznę jednorazową
prysznic i toaletę